Aktualności

Podziękowanie za wsparcie

Podziękowanie za wsparcie 2023-12-08

BCK Gminy Działdowo - Świetlice w Filicach i Krasnołące zorganizowały zbiórkę karmy smyczy, koców i zabawek. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie naszych czeoronogów.

Odwiedziny dzieci z Przedszkola przy SP nr 2 W Nidzicy

Odwiedziny dzieci z Przedszkola przy SP nr 2 W Nidzicy 2023-12-07

Dziś odwiedziły nasze schronisko dzieci z Przedszkola przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nidzicy. Kierownik opowiedział jak ono funkcjonuje i w jaki sposób trafiają do nas pieski. Pokazał przyrządy do ich odławiania. Maluchy przywiozły dary dla naszych podopiecznych. Bardzo dziękujemy za wsparcie i Wasze dobre serduszka.

DZIEŃ WOLONTARIUSZA

DZIEŃ WOLONTARIUSZA 2023-12-05

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza życzymy Wam wszystkim radości i satysfakcji ze swoich działań. Z całego serca dziękujemy Wszystkim, którzy bezinteresownie angażują się w pomoc innym. Szczególne podziękowania dla naszych wyjątkowych, cudownych Wolontariuszy. Jesteśmy pełni podziwu dla Waszej pracy, zaangażowania i poświęcenia. Doceniamy to, co robicie dla naszych piesków.

Podziękowanie za dary

Podziękowanie za dary 2023-12-04

Serdecznie dziękujemy uczniem Szkoły Podstawowej nr 12 w Olsztynie za zbiórkę karmy, koców, smyczy, zabawek dla naszych piesków.

Podziękowanie Szkole Podstawowej nr 1 w Nidzicy

Podziękowanie Szkole Podstawowej nr 1 w Nidzicy 2023-11-22

Serdecznie dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu i Pani Joannie Marcjanik ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nidzicy za zbiórkę darów dla naszych czworonożnych przyjaciół. Doceniamy Wasze zaangażowanie i dobre serca.

Podziękowanie za wsparcie

Podziękowanie za wsparcie 2023-11-17

Bardzo dziękujemy Zespołowi Szkolno - Przedszkolnemu w Kozłowie za zorganizowanie zbiórki karmy, koców i zabawek dla naszych piesków.

Dary od przedszkolaków

Dary od przedszkolaków 2023-11-14

Serdecznie dziękujemy dzieciom z Przedszkola Mistrzów i Mali Mistrzowie za zbiórkę karmy, smyczek, obróżek, koców i zabawek dla naszych podopiecznych. Ogromnie dziękujemy wszystkim za Wasze dobre serduszka.

Podziękowanie Panu Łukaszowi Gromowskiemu i wszystkim darczyńcom

Podziękowanie Panu Łukaszowi Gromowskiemu i wszystkim darczyńcom 2023-11-09

Bardzo dziękujemy Panu Łukaszowi Gromowskiemu za przywiezienie karmy dla naszych psiaków. Za udział w jednym z treningów taekwondo, każdy uczestnik przyniósł karmę. Serdecznie dziękujemy wszystkim DARCZYŃCOM za wsparcie a Panu Łukaszowi za piękną inicjatywę i zaangażowanie.

Podziękowanie za karmę

Podziękowanie za karmę 2023-11-08

Bardzo dziękujemy sklepowi STOKROTKA w Nidzicy za zorganizowanie zbiórki karmy oraz wszystkim klientom, którzy wsparli naszych podopiecznych.

Wizyta dzieci z Przedszkola przy SP nr 2 W Nidzicy

Wizyta dzieci z Przedszkola przy SP nr 2 W Nidzicy 2023-10-31

Nasze schronisko odwiedziły dzieci z grup „Tygryski” i „Gwiazdeczki” z Paniam, Joanną Skibińską i Joanną Kawecką z Przedszkola przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nidzicy. Maluchy dowiedziały się jak funkcjonuje schronisko oraz w jaki sposób trafiają tu pieski. Serdecznie dziękujemy za wizytę oraz przywiezioną karmę, koce, zabawki i piękne kartki dla naszych czworonogów.

DZIEŃ KUNDELKA

DZIEŃ KUNDELKA 2023-10-25

Wszystkim pieskom życzymy wspaniałych domów, pełnych brzuszków, spacerów bez końca, mnóstwa radości i szczęśliwego życia.

Zbiórka karmy - NETTO

Zbiórka karmy - NETTO 2023-10-23

Serdecznie dziękujemy za zbiórkę karmy sklepowi Netto w Nidzicy. Ogromne podziękowania dla klientów, którzy podarowali karmę dla naszych podopiecznych. Gorąco dziękujemy za wsparcie i WIELKIE SERCA.

Metamorfoza Czarliego

Metamorfoza Czarliego 2023-10-19

Bardzo dziękujemy Pani Dominice Strzelewskiej Animal Planet salon pielęgnacyjny dla zwierząt w Narzymiu, która przeprowadziła metamorfozę naszego Czarliego. Gorąco Panią polecamy, ponieważ ma cudowne podejście do zwierząt a psiaki są zawsze pięknie ostrzyżone.

Wizyta osób ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Janowcu Kościelnym

Wizyta osób ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Janowcu Kościelnym 2023-10-12

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i wsparcie naszych podopiecznych osobom ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Janowcu Kościelnym.

Podziękowanie Pani Małgorzacie Remba-Kardasińskiej

Podziękowanie Pani Małgorzacie Remba-Kardasińskiej 2023-10-12

Bardzo dziękujemy Pani Małgorzacie Remba-Kardasińskiej za karmę dla naszych piesków.

Stajnia Napiwoda "PAKA DLA PSIAKA"

Stajnia Napiwoda "PAKA DLA PSIAKA" 2023-10-02

Serdecznie dziękujemy za zaorganizowanie zbiórki karmy dla naszych podopiecznych Pani Kindze Pasturskiej ze Stajni Napiwoda, wszystkim, którzy zaangażowali w tę inicjatywę oraz darczyńcom za wsparcie.

Micha pełna dobra

Micha pełna dobra 2023-09-04

Uwaga!!!
Sieć supermarketów Netto ruszyła z akcją „Micha pełna dobra” i zbiera karmę dla zwierząt.
Netto w Nidzicy i Mławie organizuje zbiórkę karmy dla naszych podopiecznych. Jeśli chcesz nas wesprzeć, kup karmę i zostaw w specjalnie oznaczonych koszach. Z całego serca dziękujemy w imieniu naszych czworonogów.
Produkty CIRO dla pupila

Produkty CIRO dla pupila 2023-08-26

W ramach naszej współpracy z firmą CIRO - chcielibyśmy przekazać dla Was bardzo dobre nowiny. Od teraz możecie kupować dla swoich pociech wszystko ze sklepu z rabatem -10%. Firma CIRO zaopatruje nasze schronisko w wyprawki dla pociech, które do Was trafiają. Razem z CIRO pomagamy każdemu! Pamiętajcie, że warto pomagać!

Podziękowanie za karmę

Podziękowanie za karmę 2023-06-13

Serdecznie dziękujemy Panu Błażejowi, który z własnej inicjatywy, zamiast urodzinowych kwiatów otrzymał karmę dla psiaków. Podziękowanie dla wszystkich darczyńców za wsparcie naszych podopiecznych. Życzymy wszystkiego najlepszego.

Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Działdowie

Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Działdowie 2023-06-09

Nasze schronisko odwiedzili uczniowie z klasy 4 b z wychowawczynią ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Działdowie. Przywieźli karmę, koce, smyczki i zabawki, za które bardzo dziękujemy.

Dary od Lenki i Poli

Dary od Lenki i Poli 2023-06-09

Serdecznie dziękujemy Lence i Poli za dary dla naszych psiaczków.

Odwiedziny uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nidzicy

Odwiedziny uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nidzicy 2023-06-02

Nasze Schronisko odwiedzili uczniowie klasy IV b z Panią Pauliną Zapadką ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nidzicy.  Dzieci dowiedziały się jak funkcjonuje schronisko i mogły poznać naszych podopiecznych. Największe wrażenie na nich zrobił Bodzio, jeden z najbardziej pociesznych psiaków. Serdecznie dziękujemy za karmę i smaczki dla naszych czworonogów.

Wizyta uczniów z ZSTiO w Iłowie - Osadzie

Wizyta uczniów z ZSTiO w Iłowie - Osadzie 2023-05-17

W dniu dzisiejszym z wizytą przyjechały uczennice z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Iłowie-Osadzie. Dowiedziały się jak funkcjonuje schronisko, jakie są zasady przyjęcia i adopcji psów. Zobaczyły psiaki na wybiegach. Szczególnie spodobała się, najbardziej potulna Perełka. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny oraz przywiezienie karmy, smakołyków i koców dla naszych czworonogów, zebranych podczas zbiórki w szkole. Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy.

Podziękowanie za karmę

Podziękowanie za karmę 2023-05-15

Serdecznie dziękujemy za przywiezienie karmy dla naszych podopiecznych Pani Annie Ojdowskiej w imieniu syna Filipa.

Prezenty dla psiaczków

Prezenty dla psiaczków 2023-05-04

Serdecznie dziękujemy Lence i Poli Zasłona za prezenty dla naszych psiaczków.  Dziewczynki zawsze pamiętają o bezdomnych czworonogach.

Dary od uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy

Dary od uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy 2023-04-28

Serdecznie dziękujemy uczniom Szkoły Podstawowej nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy, którzy z inicjatywy Amelii Wolickiej i Zosi Szczepańskiej, zorganizowali zbiórkę karmy, koców i zabawek dla naszych piesków. Cieszymy się, że los bezdomnych zwierząt nie jest Wam obojętny. Dziękujemy za wparcie i Wasze otwarte serca.

Podziękowanie Domowi Pomocy Społecznej w Ulesiu

Podziękowanie Domowi Pomocy Społecznej w Ulesiu 2023-04-18

Serdecznie dziękujemy Domowi Pomocy Społecznej w Ulesiu za podarowanie koców dla naszych czworonogów.

Wizyta harcerzy z 26 DH „OMEGA” w Nidzicy

Wizyta harcerzy z 26 DH „OMEGA” w Nidzicy 2023-04-16

Bardzo dziękujemy harcerzom z 26 DH „OMEGA” w Nidzicy za odwiedziny i karmę dla naszych piesków.

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

ŻYCZENIA WIELKANOCNE 2023-04-07

Wszystkim współpracownikom, wolontariuszom, osobom, które adoptowały psiaki oraz wszystkim ludziom dobrej woli, którzy na codzień nas wspierają, z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy zdrowia, nieustającej radości i samych cudownych chwil a naszym czworonożnym przyjaciołom życzymy najlepszych domów i mnóstwa miłości.

Odwiedziny uczniów klasy 6 a ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy

Odwiedziny uczniów klasy 6 a ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy 2023-04-05

Dziś nasze schronisko odwiedzili uczniowie klasy 6 a ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy. Z inicjatywy Pani Mirosławy Szczygielskiej zorganizowali zbiórkę dla naszych podopiecznych. Serdecznie dziękujemy za wsparcie. Dzieci poznały zasady panujące w schronisku, dowiedziały się o wolontariacie i zobaczyły nasze psiaki.

Wizyta  uczniów klasy 5 b ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy

Wizyta uczniów klasy 5 b ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy 2023-04-05

Uczniowie klasy 5 b ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy przyjechali z wizytą do naszego schroniska. Kierownik opowiedział jak ono działa, w jaki sposób trafiają tu psiaki oraz zachęcał do wolontariatu, który daje wiele przyjemności. Bardzo dziękujemy za przywiezienie karmy dla naszych czworonogów.

Odwiedziny dzieci z Przedszkola Czwórka w Nidzicy

Odwiedziny dzieci z Przedszkola Czwórka w Nidzicy 2023-03-31

Nasze Schronisko odwiedziły dzieci z Przedszkola Czwórka w Nidzicy. Kierownik opowiedział w jaki sposób trafiają tutaj pieski, jaki sprzęt jest potrzebny do ich odławiania, na czym polega adopcja i wolontariat. Wszystkie dzieci uważnie słuchały. Wiele radości sprawiła im młodziutka sunia Niusia, która przebywa tu ze swoimi siostrzyczkami. Przedszkolaki zobaczyły psiaki na wybiegach i były bardzo zadowolone. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny oraz za karmę dla naszych czworonogów.

Wizyta w Dniu Wagarowicza

Wizyta w Dniu Wagarowicza 2023-03-21

W pierwszym dniu wiosny, w Dniu Wagarowicza, odwiedzili nasze schronisko uczniowie z klasy 6b ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy. Dowiedzieli się wiele o schronisku i bezdomności psów oraz poznali kilka wspaniałych psiaków. Dzieci przyniosły karmę i smaczki, za które bardzo dziękujemy w imieniu naszych czworonogów.

Wizyta uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Nidzicy

Wizyta uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Nidzicy 2023-03-15

Nasze schronisko odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy. Dowiedziały się jak ono funkcjonuje i miały okazję zobaczyć psiaki na wybiegu. Serdecznie dziękujemy za przywiezienie karmy dla naszych czworonogów.

CZWORONOGA MISKA

CZWORONOGA MISKA 2023-03-13

Serdecznie dziękujemy Karolinie i Wiktorowi za przywiezienie misek, kocy, smyczy, karmy, przysmaków i zabawek dla naszych psiaków. Dary zostały zakupione ze środków projektu "Czworonoga miska".

Podziękowanie anonimowemy darczyńcy

Podziękowanie anonimowemy darczyńcy 2023-03-06

Serdecznie dziękujemy anonimowemu darczyńcy za karmę dla naszych podopiecznych.

Podziękowanie  Szkole Podstawowej w Turzy Wielkiej

Podziękowanie Szkole Podstawowej w Turzy Wielkiej 2023-02-24

Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej w Turzy Wielkiej za zbiórkę karmy dla naszych piesków.

Podziękowanie za dary

Podziękowanie za dary 2023-02-17

Bardzo dziękujemy Lence, Poli, Ani i Kai za piękne prezenty dla naszych podopiecznych.

Zbiórka darów dla naszych podopiecznych w Lubawie

Zbiórka darów dla naszych podopiecznych w Lubawie 2023-02-13

Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie zbiórki i przywiezienie karmy suchej i mokrej, kocy, podkładów, smakołyków, zabawek, smyczy i obroży dla naszych podopiecznych Urzędowi Miasta Lubawa, Młodzieżowej Radzie Miasta, Szkole Podstawowej, Zespołowi Szkół oraz Lubawskiemu Centrum Aktywności Społecznej. Podczas wizyty Kierownik Schroniska opowiedział jak ono działa i z jakimi problemami się mierzy. Obecnie przebywa u nas siedem psów z Lubawy tj. Czarny, Igor, Siwy, Domino, Róża, Gabi i Cejlon.
Ogromnie dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie!

Podziękowanie za dary 2023-01-16

Serdecznie dziękujemy Panu Zbigniewowi Mach za przywiezienie karmy, koców i ręczników dla naszych podopiecznych.

Paczka do łap własnych

Paczka do łap własnych 2023-01-16

Dziś otrzymaliśmy kolejne paczki do łap własnych. Serdecznie dziękujemy

Zimowa Paka dla Bezdomniaka

Zimowa Paka dla Bezdomniaka 2023-01-13

Kochani, ogromnie dziękujemy wszystkim, którzy biorą udział w akcji "Zimowa Paka dla Bezdomniaka" ze Schroniska w Tatarach . Docierają od Was paczki do łap własnych dla naszych czworonogów.
DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE, ZAANGAŻOWANIE I WASZE WIELKIE SERCA!
Dary od Lenki i Poli

Dary od Lenki i Poli 2023-01-13

Nasze Schronisko odwiedziły dwie niesamowite siostrzyczki, Lenka i Pola, które bardzo kochają nasze psiaczki a zwłaszcza Bonifacego. Dziewczynki własnoręcznie zrobiły piękne szarpaki, poduszki oraz narysowały psie portrety. Podarowały pieskom karmę, smakołyki i zabawki.
BARDZO DZIĘKUJEMY!
Paczka od Pako dla Dorana

Paczka od Pako dla Dorana 2023-01-13

Kolejna paczka, tym razem od PAKO dla naszego DORANA. Serdecznie dziękujemy!

Zbiórka Mrówka Nidzica

Zbiórka Mrówka Nidzica 2023-01-09

Serdecznie dziękujemy Mrówka Nidzica za karmę zebraną podczas zbiórki dla naszych podopiecznych. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za Wasze wsparcie i otwarte serca. Cieszymy się, że los bezdomnych psiaków nie jest Wam obojętny.

Podziękowanie za karmę

Podziękowanie za karmę 2023-01-05

Serdecznie dziękujemy Państwu Wiolettcie i Piotrowi Stańczak oraz Panu Irkowi Grobowskiemu za przywiezienie karmy dla naszych podopiecznych.

Podziękowanie za karmę

Podziękowanie za karmę 2022-12-28

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Podleckiej ze Szkoły Podstawowej nr 41 w Warszawie za przywiezienie karmy dla naszych czworonogów.

Prezenty od Lenki i Poli

Prezenty od Lenki i Poli 2022-12-23

Serdecznie dziękujemy Lence i Poli, które podarowały prezent dla Bonifacego, jednego z naszych podopiecznych. Dziewczynki własnoręcznie zrobiły szarpaki, dały smaczki oraz zrobiły piękną kartkę z najlepszymi życzeniami. Jeszcze raz dziękujemy za Wasze dobre serduszka.

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE 2022-12-23

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia, wszystkiego najlepszego, samych cudownych chwil z Waszymi zwierzakami oraz pomyślności w Nowym 2023 Roku. Dziękujemy wolontariuszom, wszystkim darczyńcom za wsparcie, okazane serce i pomoc naszym bezdomnym pieskom.

Podziękowanie uczniom Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy

Podziękowanie uczniom Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy 2022-12-22

Serdecznie dziękujemy uczniom Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy za przekazanie ogromnej ilości karmy suchej (350 kg), karmy mokrej (100 kg), obroży, smyczek, koców, kosmetyków i zabawek dla naszych kochanych piesków. Z całego serca dziękujemy za wsparcie i Wasze wielkie serca.

Podziękowanie dla uczniów ze  Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

Podziękowanie dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy 2022-12-22

Bardzo dziękujemy uczniom klasy VIII ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy za przywiezienie karmy, koców i ręczników dla naszych psiaków.

Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy

Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy 2022-12-21

Nasze Schronisko odwiedzili uczniowie klasy I B z wychowawczynią Dorotą Kosińską ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy. Poznali zasady panujące w Schronisku, dowiedzieli się wiele o bezdomnych pieskach i zobaczyli je na wybiegach. Dzieci przywiozły prezenty dla naszych czworonogów: karmę oraz przepiękne, własnoręcznie zrobione kartki z życzeniami dla psiaczków. Ogromnie dziękujemy!

Podziękowanie Młodzieżowej Grupie Wolontariackiej „Pomocna Dłoń” z grup Przysposabiających do pracy w Nidzicy

Podziękowanie Młodzieżowej Grupie Wolontariackiej „Pomocna Dłoń” z grup Przysposabiających do pracy w Nidzicy 2022-12-21

Bardzo dziękujemy Młodzieżowej Grupie Wolontariackiej „Pomocna Dłoń” z grup Przysposabiających do pracy w Nidzicy za przekazanie własnoręcznie uszytych szarpaków dla naszych psiaczków.

Pdziękowanie dla uczniów Szkoły Podstawowej im. prof. Romana Kobendzy w Łynie

Pdziękowanie dla uczniów Szkoły Podstawowej im. prof. Romana Kobendzy w Łynie 2022-12-21

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. prof. Romana Kobendzy w Łynie zorganizowali zbiórkę karmy, koców, ręczników i zabawek dla naszych podopiecznych. Z całego serca dziękujemy darczyńcom za wszystkie dary.

Podziękowanie dla Pani Agaty Sikorskiej

Podziękowanie dla Pani Agaty Sikorskiej 2022-12-21

Serdecznie dziękujemy Pani Agacie Sikorskiej za przywiezienie karmy dla naszych czworonogów.

Podziękowanie Zespołowi Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

Podziękowanie Zespołowi Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy 2022-12-21

Serdecznie dziękujemy Zespołowi Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy za karmę, podkłady i zabawki dla naszych psich przyjaciół.

Podziękowanie za karmę

Podziękowanie za karmę 2022-12-16

Serdecznie dziękujemy Pani Zuzannie Wiśniewskiej i Panu Mariuszowi Kaszuba za przywiezienie karmy suchej i mokrej dla naszych piesków.

Wizyta uczniów Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Iłowie-Osadzie

Wizyta uczniów Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Iłowie-Osadzie 2022-12-12

Nasze Schronisko odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Iłowie-Osadzie. Dowiedzieli się jak działa Schronisko, w jaki sposób trafiają tu psiaki oraz na czym polega wolontariat. Dzieci przywiozły karmę, koce i zabawki dla naszych czworonogów zebrane podczas zbiórki w szkole. Z całego serca dziękujemy za Wasze dobre serca.

Podziękowanie za dary

Podziękowanie za dary 2022-12-12

Serdecznie dziękujemy Pani Bożenie Bandurskiej oraz Panu Radosławowi za przywiezienie karmy, koców i zabawek dla naszych psiaków.

Podziękowanie Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego w Nidzicy

Podziękowanie Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego w Nidzicy 2022-12-12

Z całego serca dziękujemy Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego w Nidzicy za przekazanie karmy dla naszych podopiecznych.

Podziękowanie Zespołowi Szkół ogólnokształcących w Nidzicy

Podziękowanie Zespołowi Szkół ogólnokształcących w Nidzicy 2022-12-08

Serdecznie dziękujemy Zespołowi Szkół ogólnokształcących w Nidzicy za przywiezienie karmy dla naszych piesków.

Uczniowie zorganizowali kiermasz ciast a cały dochód przeznaczyli dla naszych podopiecznych.

Odwiedziny dzieci z Zespołu Placówek Oświatowych nr 4 Przedszkole nr 4 w Działdowie

Odwiedziny dzieci z Zespołu Placówek Oświatowych nr 4 Przedszkole nr 4 w Działdowie 2022-12-06

Nasze Schronisko odwiedziły dzieci z Zespołu Placówek Oświatowych nr 4 Przedszkole nr 4 w Działdowie. Kierownik Schroniska opwiedział jak ono działa, w jaki sposób trafiają tu pieski i pokazał sprzęty do ich odławiania. Maluchy przekazały prezenty dla naszych podopiecznych, za które serdecznie dziękujemy.

Wizyta dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Zawiszy Czarnego w Waśniewie - Grabowie

Wizyta dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Zawiszy Czarnego w Waśniewie - Grabowie 2022-11-30

Dziś z wizytą przyjechały dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Zawiszy Czarnego w Waśniewie - Grabowie. Dowiedziały się wiele o bezpańskich pieskach oraz urządzeniach potrzebnych do ich odłowienia. Dzieci z ciekawością przyglądały się wszystkiemu wokół. Wiele radości sprawił im szczeniaczek, który obecnie przebywa ze swoją siostrzyczką i mamą w schronisku.
Maluchy przekazały karmę i zabawki dla naszych psiaczków. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.
Podziękowanie Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Napiwodzie

Podziękowanie Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Napiwodzie 2022-11-29

Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Napiwodzie za przywiezienie karmy, zabawek i koców dla naszych kochanych psiaczków.

Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy 2022-11-24

Serdecznie dziękujemy Pani Joannie Zielińskiej, uczniom klasy IV a Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy oraz wszystkim darczyńcom za karmę dla naszych piesków. Dzieci zorganizowały kiermasz ciast i zebrały ponad 1400,00 zł. Ogromne podziękowania również dla rodziców, którzy zaangażowali się w tę akcję. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i Wasze wielkie serca. Cieszymy się, że los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest Wam obojętny.

Podziękowanie dla Zespołu Placówek Oświatowych Nr 4, Przedszkola Nr 4 w Działdowie

Podziękowanie dla Zespołu Placówek Oświatowych Nr 4, Przedszkola Nr 4 w Działdowie 2022-11-21

Serdecznie dziękujemy Zespołowi Placówek Oświatowych Nr 4, Przedszkolu Nr 4 w Działdowie za przywiezienie karmy, zabawek i koców dla naszych piesków.

Podziękowanie dla Kolegium Nauk Stosowanych WSG, filia w Działdowie

Podziękowanie dla Kolegium Nauk Stosowanych WSG, filia w Działdowie 2022-11-08

Serdecznie dziękujemy Kolegium Nauk Stosowanych WSG, filia w Działdowie, za przywiezienie karmy suchej i mokrej, smyczek i obróżek dla naszych piesków.

Grant od Banku Pekao SA

Grant od Banku Pekao SA 2022-11-07

Serdecznie dziękujemy dyrektorowi, Panu Michałowi Olczak oraz pracownikom Banku Pekao S.A. w Działdowie za wykorzystanie grantu w wysokości 5 000,00 zł na potrzeby Schroniska "Podaj łapę" w Tatarach.  Dzięki temu Bank zakupił dla naszych podopiecznych 950 kg karmy suchej, obroże, smycze i koce. Darczyńcy przyjechali do nas w sobotę i zaangażowali się w wyprowadzanie psów, pomimo niesprzyjającej pogody. Wierzymy, że nie będzie to epizod, ale początek dalszej współpracy.

Podziękowanie Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Uzdowie

Podziękowanie Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Uzdowie 2022-11-07

Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Uzdowie za przywiezienie karmy, zebranej podczas zbiórki dla naszych piesków

Podziękowanie Zespołowi Szkolno Przedszkolnemu w Kozłowie

Podziękowanie Zespołowi Szkolno Przedszkolnemu w Kozłowie 2022-11-07

Dziękujemy bardzo  Zespołowi Szkolno Przedszkolnemu w Kozłowie za karmę dla naszych czworonogów.

Podziękowanie dla Szkoły Nr 1 w Nidzicy

Podziękowanie dla Szkoły Nr 1 w Nidzicy 2022-10-27

Ogromne podziękowanie składamy dla Szkoły Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy za przywiezienie karmy, zebranej podczas zbiórki dla naszych piesków.

Odwiedziny przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola Bajka

Odwiedziny przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola Bajka 2022-10-26

Do naszego Schroniska przyjechały z wizytą dzieci z Niepublicznego Przedszkola Bajka w Piątkach. Dowiedziały się w jaki sposób dostają się tu pieski, jaki sprzęt jest potrzebny do ich odłowienia. Zobaczyły jak psiaczki mieszkają w swoich boksach. Maluchy przekazały dary, zebrane podczas zbiórki dla naszych podopiecznych. Serdecznie dziękujemy

Podziękowanie dla Przedszkola Mistrzów z Nidzicy i Olsztyna

Podziękowanie dla Przedszkola Mistrzów z Nidzicy i Olsztyna 2022-10-26

Serdecznie dziękujemy dzieciom z Przedszkola Mistrzów w Nidzicy i Olsztynie za karmę, smyczki i obróżki dla naszych czworonogów. Z okazji Dnia Kundelka zorganizowano zbiórkę na rzecz naszych piesków. Dziękujemy za życzenia w imieniu psiaczków.  Mamy nadzieję, że się spełnią.

Odwiedziny uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Dąrównie

Odwiedziny uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Dąrównie 2022-10-17

Nasze schronisko odwiedzili uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jarosława Iwaszkiewicza w Dąbrównie. Dzieci dowiedziały się się o zasadach panujących w Schronisku, bezdomności zwierząt, wolontariacie i empatii do piesków. Psiaki mają tu zapewniony dobry pobyt, jednak wszyscy uczniowie zrozumieli, że najważniejszy dla nich jest dom i człowiek, który da im wiele miłości, za którą będą dozgonnie wdzięczne.
Serdecznie dziękujemy za wizytę oraz przywiezioną karmę dla naszych podopiecznych.
Podziękowanie dla SP Nr 2 w Nidzicy

Podziękowanie dla SP Nr 2 w Nidzicy 2022-10-07

Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej Nr 2 im. Michała Kajki w Nidzicy za karmę zakupioną ze zbiórki dla naszych czworonogów. Uczniowie tej szkoły zorganizowali kiermasz ciast, pierogów oraz smakołyków amerykańskich, angielskich, niemieckich i ukraińskich z okazji Dnia Języków Obcych. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie i Wasze wielkie serca.

Wizyta dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Nidzicy

Wizyta dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Nidzicy 2022-10-03

Nasze Schronisko odwiedziły dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Ks. J. Twardowskiego w Nidzicy. Wiele radości sprawiły im spacery oraz zabawa z psiakami. Serdecznie dziękujemy za przywiezienie karmy i smaczków dla naszych podopiecznych.

Podziękowanie ZSO w Nidzicy

Podziękowanie ZSO w Nidzicy 2022-09-29

W ZSO w Nidzicy zorganizowano kiermasz ciast. Zebrane pieniądze przeznaczono na zakup karmy i smyczy dla naszych kochanych psiaków. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się i wsparli tę akcję.

Zbiórka - Stajnia Napiwoda

Zbiórka - Stajnia Napiwoda 2022-09-23

Serdecznie dziękujemy za inicjatywę zorganizowania zbiórki dla naszych podopiecznych Pani Kindze Pasturskiej Stajnia Napiwoda. Dziękujemy za ogromne zaangażowanie, pracę i wielkie serca Pani Ani Łukiewicz-Kucińskiej, wolontariuszom, Zuzi, Weronice i Lenie, wszystkim pomagaczom, Panu Jarosławowi Bogunieckiemu za przeprowadzenie licytacji dwóch obrazów narysowanych przez Pana Pawła Bukowskiego "Bukosia". Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i dziękujemy za ten wspaniały gest. Jak widać dobro wraca dobrem. Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom. Dzięki Wam zebrano 330,00 zł , za które zostanie zakupiona karma i smycze dla naszych czworonogów.

Podziękowanie Nowożeńcom

Podziękowanie Nowożeńcom 2022-09-20

Serdecznie dziękujemy Nowożeńcom, Państwu Piotrkowskim, za karmę, ręczniki, miski i legowiska dla naszych psiaków. Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Wizyta Europosła Tomasza Frankowskiego

Wizyta Europosła Tomasza Frankowskiego 2022-09-19

W dniu 19.09.2022 r. przyjechał do naszego Schroniska, Pan Tomasz Frankowski, poseł do Parlamentu Europejskiego IX kadencji i były reprezentant w piłce nożnej, czterokrotny król strzelców polskiej ekstraklasy. Podczas wizyty zapoznał się z problemami Schroniska i obdarował naszych podopiecznych karmą suchą i mokrą. Serdecznie dziękujemy.

Dary ze "Zbiórki dla Burka"

Dary ze "Zbiórki dla Burka" 2022-09-05

W weekend zostały dostarczone zakupy ze "Zbiórki dla Burka". Serdecznie dziękujemy Pani Ani Łukiewicz-Kucińskiej, wolontariuszom, wszystkim, którzy przyczynili się do tej inicjatywy oraz darczyńcom za wsparcie i Wasze wielkie serca dla naszych podopiecznych.

Podziękowanie za karmę

Podziękowanie za karmę 2022-08-31

Serdecznie dziękujemy Pani Edycie Nowakowskiej za paczkę pełną karmy suchej i mokrej dla naszych czworonogów.

Podziękowanie Nowożeńcom

Podziękowanie Nowożeńcom 2022-08-31

Składamy podziękowanie dla Nowożeńców, Państwu Kamili i Rafałowi Choduń za przywiezienie karmy dla naszych psiaków, otrzymanej zamiast kwiatów. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za wsparcie, a Młodej Parze gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Podziękowanie Nowożeńcom

Podziękowanie Nowożeńcom 2022-08-31

Serdecznie dziękujemy Nowożeńcom, Państwu Darii i Łukaszowi Czaplickim, za karmę otrzymaną od swoich gości weselnych dla naszych podopiecznych. Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Zbiórka dla Burka

Zbiórka dla Burka 2022-08-31

Ogromne podziękowania składamy wszystkim darczyńcom, którzy wsparli zbiórkę dla naszych podopiecznych. Dziękujemy Państwu Bogunieckim, właścicielom Pizzerii Gruby Benek, za gościnność oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego wydarzenia. Kochani dzięki Wam zebrano 540,97 zł. Serdecznie DZIĘKUJEMY!

Metamorfoza AZORKA

Metamorfoza AZORKA 2022-08-31

Azorek bardzo zarósł. Nasze kochane wolontariuszki, Pani Ania Łukiewicz-Kucińska, Zuzia i Weronika, zabrały go do fryzjera, Pani Magdaleny Sasin. Psiak spisał się wspaniale. Pomimo obaw, że może nie współpracować, bo ma opinię raczej trudnego psa, świetnie sobie poradził. Wygląda pięknie! Do pełni szczęścia potrzebuje tylko domu. Azorek poleca się do adopcji.

Międzynarodowy Dzień Psa

Międzynarodowy Dzień Psa 2022-08-26

26 sierpnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Psa
Wszystkim psiakom, a zwłaszcza tym bezdomnym w schronisku życzymy, aby jak najszybciej znalazły dom i swojego człowieka.
Podziękowanie za gryzaki

Podziękowanie za gryzaki 2022-08-25

Serdecznie dziękujemy firmie ARTEX za paczkę pełną najlepszych gryzaków dla naszych podopiecznych.

Podziękowanie za karmę

Podziękowanie za karmę 2022-08-01

Serdecznie dziękujemy Lence i Poli za złotą paczkę dla DOLARKA.

Podziękowanie Nowożeńcom

Podziękowanie Nowożeńcom 2022-08-01

Składamy gorące podziękowania dla Nowożeńców, Państwu Sylwii i Dawidowi Głowackim, którzy przywieźli karmę dla naszych podopiecznych, otrzymaną zamiast kwiatów. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za wsparcie, a Młodej Parze gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Zbiórka na karmę dla DOLARA

Zbiórka na karmę dla DOLARA 2022-07-28

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą inicjatywę zbiórki na specjalistyczną karmę weterynaryjną dla naszego podopiecznego DOLARKA, Pani Ani Łukiewicz-Kucińskiej oraz wspaniałym wolontariuszkom Zuzi i Weronice. Dziękujemy z całego serca właścicielom i pracownikom Pizzerii Gruby Benek w Nidzicy oraz wszystkim darczyńcom za wsparcie Dolarka. Dzięki Wam zebrano kwotę 466 zł  a kupiona karma została przekazana dla chorego pupila. Jesteśmy pełni nadziei, że nasz kochany DOLAR dzięki niej szybko wróci do zdrowia.

Podziękowanie 2022-07-25

Państwo Klaudia i Mateusz Zembrzuscy przywieźli dary dla naszych podopiecznych. Serdecznie dziękujemy.

Podziękowanie za karmę

Podziękowanie za karmę 2022-07-11

Serdecznie dziękujemy Pani Ewie Murawskiej za przywiezienie karmy, smyczek i obróżek dla naszych psiaków.

Podziękowanie

Podziękowanie 2022-07-06

Serdecznie dziękujemy Państwu Małgorzacie, Joannie i Michałowi Wiśniewskim za przywiezienie karmy, koców i prześcieradeł dla naszych czworonogów.

DZIEŃ PSA

DZIEŃ PSA 2022-07-01

Z okazji DNIA PSA nasze wspaniałe wolontariuszki, Zuzia i Lena przyniosły prezenty dla naszych podopiecznych. Serdecznie dziękujemy za Wasze wielkie serca a psiakom życzymy szczęśliwych domów.

Podziękowanie za karmę dla naszych psiaków

Podziękowanie za karmę dla naszych psiaków 2022-06-27

Pani Małgorzata Sobotka ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy przekazała karmę dla naszych psiaków ze zbiórki swoich wychowanków. Serdecznie dziękujemy. Życzymy udanych wakacji!

Wizyta uczniów z Narzymia

Wizyta uczniów z Narzymia 2022-06-17

Dziś z wizytą przyjechali uczniowie klasy II a i SKW wraz z Paniami Izabelą Osiecką i Wiolettą Cichocką z Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Narzymiu. Wiele radości sprawiło dzieciom spacerowanie oraz zabawy z psiakami. Z całego serca dziękujemy za przywóz karmy dla naszych czworonogów oraz piękne prace plastyczne.

Podziękowanie za dary dla naszych podopiecznych

Podziękowanie za dary dla naszych podopiecznych 2022-06-15

Serdecznie dziękujemy Paniom, Ewelinie Łukasik i Elżbiecie Skwarskiej oraz uczniom Szkoły Podstawowej Nr 3 w Nidzicy za przywóz karmy suchej i mokrej, koców i zabawek.

Wizyta w schronisku uczennic ze Szkoły Podstawowej w Turzy Wielkiej

Wizyta w schronisku uczennic ze Szkoły Podstawowej w Turzy Wielkiej 2022-06-10

Dziś nasze schronisko odwiedziły uczennice klasy VII i VIII ze Szkoły Podstawowej w Turzy Wielkiej. Kierownik Schroniska opowiedział jak ono działa, co trzeba zrobić , gdy zobaczymy bezdomnego psa oraz pokazał jak łapiemy pieski i jakie mamy do tego przyrządy.
Z całego serca dziękujemy za zorganizowanie zbiórki karmy, koców i zabawek oraz przywiezienie ich do naszego schroniska.
Podziękowanie za karmę dla Luisa

Podziękowanie za karmę dla Luisa 2022-06-09

Serdecznie dziękujemy anonimowemu darczyńcy za dostarczenie karmy dietetycznej dla Luisa.

Nowa strona internetowa

Nowa strona internetowa 2022-06-01

Schronisko ma nową stronę internetową. Trwają jeszcze prace nam aktualizacją bazy piesków. Robimy psiakom nowe zdjęcia, tworzymy opisy. Prosimy o jeszcze trochę cierpliwości, sukcesywnie wszystkie psiaki znajdą się w nowej witrynie.

Wizyta uczniów z Działdowa w naszym schronisku

Wizyta uczniów z Działdowa w naszym schronisku 2022-05-14

Serdecznie dziękujemy uczniom klasy VIII wraz z wychowawczynią ZPO nr 4 im. Jana Pawła II w Działdowie za wizytę oraz zbiórkę karmy, legowisk, koców dla naszych psiaków.

Zbiórki darów dla schroniska

Zbiórki darów dla schroniska 2022-03-14

Szkolne koło wolontariatu wraz z opiekunami ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Olsztynie i klasa 1c zorganizowała dla naszego Schroniska zbiórkę karmy suchej, mokrej oraz kocy. Pani Klaudia Rzepczyńska przywiozła nam dary, które udało się zebrać. Serdecznie wszystkim dziękujemy za wsparcie naszego Schroniska.

 

Wizyta w szkole w Hartowcu

Wizyta w szkole w Hartowcu 2022-03-11

Pani Kinga pojechała do uczniów ze Szkoły Podstawowej w Hartowcu. Przedstawiła im prezentację dotyczącą naszego Schroniska, naszych psiaków oraz jak wygląda i jak działa schronisko. Omówiła też jak należy zgłosić psiaka, który jest bezdomny i się błąka, na czym polega wolontariat, jakie są procedury adopcji psiaka.Serdecznie dziękujemy wszystkim za zorganizowanie zbiórki karmy, kocy dla naszych psiaków.

Nowa fryzura Czarliego

Nowa fryzura Czarliego 2022-03-02

Z całego serca dziękujemy Pani Dominika Paprotna z Animal Planet salon pielęgnacyjny dla zwierząt, która znalazła czas, aby obciąć naszego psiaka ze schroniska. Serdecznie polecamy Panią Dominikę, gdyż wkłada w swoją pracę ogromne serce , a jej podejście do "klienta" jest profesjonalne (Czarli nie lubi być obcinany i potrafi pokazać ząbki).

 

Działdowskie Zuchy pomagają psiakom

Działdowskie Zuchy pomagają psiakom 2022-02-25

Dziś do naszego schroniska trafiły kolejne dary. Serdecznie dziękujemy Pani Magdalenie Czarnowskiej oraz 24 Dzialdowskiej "Umisiowej" Gromadzie Zuchowej za przywiezienie karmy i koców dla naszych psiakow.   To wielkie wsparcie dla naszego schroniska.